SPAM

Możecie reklamować tutaj swoje blogi, a ja na pewno będę do nich zaglądać. Zapraszam

40 komentarzy:

 1. Cassie to dziewczyna z tajemniczą przeszłością .
  Razem ze swoją przyjaciółką-Eleanor Calder , zamieszkuje mały apartamentowiec w Menchesterze .
  Co się stanie , gdy dziewczyny wyjadą do Louis'a ?
  Czy Londyn odnowi stare przyjaźnie ? A może będzie coś więcej ? Jaką decyzje podejmie Cassie , a jaką Harry ? Dowiesz się tego na tym blogu :
  cassie-and-one-direction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. [spam]
  Zwykła dziewczyna, której umarła najukochańsza mama,
  po tym jak ojciec chciał ją zgwałcić po raz kolejny
  postanawia ze sobą skończyć. Dzięki szybkiej
  interwencji sąsiadki, w porę zostaje przewieziona
  do szpitala i z trudem odratowana. Odnajduję ją wujek,
  brat matki. Po poznaniu dziewczyny postanawia ją
  przygarnąć pod swój dach. Nie mieszka on sam, ma
  pięciu młodych, przystojnych i pełnych energii
  współlokatorów, którzy tworzą słynny boy's band,
  którego jest menadżerem. Wszystko wydaje się
  wspaniale, do czasu przywitania się z chłopakami.
  Jeden z nich separuję się od dziewczyny i ją
  ignoruje. Jego brązowe loki, zielone tęczówki i
  zniewalający uśmiech, nie pozwalają jej go
  lekceważyć. Co będzie dalej ? Czy dziewczyna
  zapomni o krzywdzie jaką sprawiał jej codziennie
  ojciec ? Czy otworzy się przed chłopakami ?
  Zapraszam na mojego bloga--->http://pain-and-love-1d.blogspot.com < 33

  OdpowiedzUsuń
 3. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://take-me-to-the-place-i-love-please.blogspot.com/ [ZAYN] - "To tak jakby pokochać własnego wroga. Zacząć oddychać wiedząc, że jest blisko. Naprawdę go nienawidzę. Naprawdę mam go dosyć. Tylko czasami czuję jakby był moją kokainą. To jego obecność daje mi siły, a zapach męskich perfum przyprawia mnie o motylki w nosie. Kocham go całym sercem, ale jednocześnie nienawidzę. Czuję się jak dwie osoby w jednym ciele."
  oraz kiss-me-hard-before-you-go-please.blogspot.com/ [ZAYN] - czyli jak Zayn będzie musiał uporać się z problemami swoimi, swojej dziewczyny, wychować dziesięcioletnią Joy, a przy okazji zająć się zespołem. Los oczywiście będzie chciał inaczej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Hejka, nie będę się za dużo rozpisywać po prostu miło by było gdybyś przeczytała i zostawiła po sobie ślad :)

  http://nowepokoleniemagii.blogspot.com/ pozdrawiam :)

  Ps; Historia opowiadająca o Chachi - 15 letniej czarodziejki, jej babcią jest Hermoina Granger. Chachi ma Czarną różdżkę - najpotężniejszą na całym świecie. Razem z Harrym Potterem, wyjeżdża do Hogwartu, ale nie wie jakie czekają na nią niebezpieczeństwa. Niall Horan, uczeń przydzielony do Slytherinu. Luna Yoo, najlepsza przyjaciółka Chachi. Voldemort nie zginą, on przeżył.

  OdpowiedzUsuń
 6. Osiemnastoletnia Mistral prowadzi całkiem zwyczajne życie, jednak wkrótce przyjdzie jej poznać prawdę o sobie i pewnym niezwykłym „darze”. Dokładnie w dzień swoich osiemnastych urodzin stanie się kimś zupełnie innym i pozna długo skrywaną tajemnicę. Czy będzie potrafiła sprostać temu, co ją czeka oraz dokonać właściwych wyborów? Zegar tyka....

  Zapraszam do zagłębienia się w moją autorską historię: http://sekrety--nocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Nadine,Allison i Rebekah są najlepszymi przyjaciółkami.Znają się od urodzenia,każdą wolną chwilę spędzają razem.Z końcem roku szkolnego Nadine postanawia razem z przyjaciółkami pojechać na tydzień do Las Vegas - miasta imprez - aby uczcić ukończenie liceum. Jeszcze tego samego dnia po rozdaniu dyplomów przyjaciółki wyjeżdżają z rodzinnego Londynu do Vegas.Wieczorem osiemnastolatki udają się do najlepszego klubu w mieście aby spędzić najlepszy wieczór w swoim życiu.Niestety nie wszystko idzie po ich myśli...Następnego dnia Rebekah i Allison budzą się w nieznanym im miejscu z ogromnym kacem,nic nie pamiętając z poprzedniego wieczoru.Dziewczyny nie wiedzą co robiły,z kim i gdzie a co najważniejsze nie mają pojęcia gdzie podziała się Nadine.Rebekah martwi się o przyjaciółkę jednak bez wsparcia Allison,która woli się zająć własnymi problemami i odnaleźć niejakiego Zayn'a którego imię wytatuowała sobie najprawdopodobniej poprzedniej nocy.Rebekah postanawia zgłosić na policję zaginięcie przyjaciółki. Poszukiwania dziewczyny wydają się trwać wieczność a z każdym dniem jest coraz gorzej.Chłopcy z popularnego boysbandu "One Direction" okazują się być zwyczajną bandą plantów a dziewczyny zaczynają dostawać dziwne sms'y. Każdy nowy dzień przynosi dziewczyną kolejny pytania na które nie znają odpowiedzi a ich życie stopniowo zaczyna się walić....

  http://dirtyliarsonedirection.blogspot.com/

  Zapraszam na prolog,dopiero zaczynam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Co skrywają dwie nowe uczennice jednego z londyńskich liceów?
  Ile osób odkryje ich tajemnice i zostanie wplątanym w coś, od czego nie da się tak po prostu uciec?
  Ile będą w stanie poświęcić, by znów normalnie żyć?
  Czy każdy okaże się na tyle silny, żeby stawić czoła własnym słabością i ustrzec się od śmierci?
  Wszystkiego dowiesz się czytając: http://i-wish-i-knew-the-answer.blogspot.com/
  Nie przekonałam Cię? To obejrzyj zwiastun znajdujący się w zakładkach na blogu ;)

  Zapraszam również tu: http://socanwedoitalloveragain11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Kat to dziewczyna , która nie miała łatwo w swoim życiu , postanawia zapomnieć o bolącej przeszłości i wyprowadzić się z słonecznego Maiami . W nowym miejscu ma wszystko czego pragnie , ale nie na długo okoliczności i osoby z przeszłości powracają zabierając jej wszystko co miała , tak w tedy myślała . Czy prawdziwa miłość zwycięży , czy odzyska pewność siebie i wróci do lepszego życia bez tajemnic i kłamstw . To wszystko na blogu : http://london-love-adventure-1d.blogspot.com/


  Matylda dziewczyna , która zdradził chłopak . Nie jest jak inne dziewczyny nie lubi sukienek w , których zaczyna chodzić, nie nawidzi plustych lasek i chłopaków , którzy bawią się dziewczynami . W Londynie razem ze swoją przyjaciółką i kumpelami rozpoczyna nowe życie czy lepsze . Zakochuje się i zyskuje nowe przyjaźnie jednak los nie jest dla niej łaskawy . Co wydarzy się w życiu Matyldy na blogu : http://koffyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. hej... sorry za spam...
  Każdy z nas ma swoja mroczną część duszy, złą wersję samego siebie niczym nienawistne odbicie w lustrze...
  http://mroczne-spojrzenie.blogspot.com/
  Zapraszam na mojego bloga... Macie tu na górze mały opis.. mam nadzieję, że zaszczycisz mnie komentarzem :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 12. Harry Styles- Jeden z największych podrywaczy w mieście. Jego osobowość... jego charakter... jego sposób bycia... jego arogancja oraz... jego żelazna zasada: Zawsze dostaję to, co chcę... Maczanie palców w ciemnych interesach, praca... " na lewo" i imprezy, panienki, alkohol, tak wygląda jego życie. Ale co się stanie kiedy w jego życie poza szkolne wkroczy jedna dziewczyna... jego wróg?

  Amelia Malik- Każdy w mieście ją zna, każdy kto przebywa lub przebywał w jej otoczeniu wie, że nie szybko wybacza i jest pamiętna jeśli chodzi o krzywdy wyrządzone na jej osobie. Jest typem osoby, która prawie codziennie imprezuję ale ma pasję i cel do osiągnięcia w życiu. Ma jedną ale za to wierna przyjaciółkę, która jej pomaga we wszystkim ale kiedy Amy się uprze... nie ma odwrotu. Nienawidzi ludzi, którzy wykorzystują kobiety lub zwierzęta, nienawidzi sprzątać i wiele innych drobiazgów lecz z przede wszystkim nienawidzi Harry'ego Styles'a... ale co się stanie kiedy to się zmieni?

  Amy i Harry nigdy poza szkołą nie widzieli się i nie wchodzili sobie w drogę ale co się stanie gdy to się zmieni? Gdy do ich walki charakterów, do ich relacji między sobą wkradnie się jedno uczucie, które ma zamiar zmienić wszystko...?

  Zapraszam na mojego bloga: http://ja-harry-styles.blogspot.com/ Mam nadzieję, że się spodoba :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Zabrali jej marzenia, przyjaciół , chłopaka , zabrali jej wszystko .Prawie wszystko . Nie miała szczęśliwego życia , a gdy je odnalazła brutalnie jej to zabrali . Musi być silna musi się im przeciwstawić . Czy da radę , czy odzyska szczęście ?
  http://london-love-adventure-1d.blogspot.com/

  Dziewczyna , którą zdradził chłopak wylatuje z przyjaciółkami do Londynu aby zapomnieć . Rozpoczyna nowe życie szczęśliwe życie do czasu los zabiera nie które osoby a , ona sama staję się wrakiem człowieka , tylko miłość i prawdziwa przyjaźń mogą na to zaradzić. Czy nadal będzie szczęśliwa .?
  http://koffyou.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. To historia dwóch dziewczyn, których połączyła przyjaźń i sprzeczność losu. Myślą, że znają się od lat, ale tajemnica oddala ich z dnia na dzień. Dom dziecka, alkohol, narkotyki nie pozwala na pójście do przodu. Co ukrywają ? Czy główna bohaterka pokona swoje słabości ? I kto jej w tym pomorze ?
  Tego dowiesz czytając ;

  http://justgivemeafreelove.blogspot.com/

  a o to zwiastun ;D

  http://www.youtube.com/watch?v=-7ADVYToxiw

  ♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 15. Rebecca straciła rodziców wieku 5 lat i trafiła do sierocińca. Znienawidziła życie, cięła się. Po 10 latach w końcu trafia do rodziny Tomlinsonów. Nie wie że oprócz jej i nowych rodziców jest jeszcze Louis. Nic o nim nie wspominali i niczego z nim związanego w domu nie było. Tak jej się przynajmniej wydawało. Po czterech latach spędzonych w tym domu w końcu powoli dowiaduję sie mrocznej prawdy.

  this-bloodless-battle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam do siebie:
  http://dangerous-zayn-malik.blogspot.com/
  http://gardenof-stories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam : http://fanfiction-ann.blogspot.com/

  Cassie to krucha dziewczyna, dla której od zawsze liczyła się wyłącznie nauka. Co się stanie gdy na jej drodze stanie porywczy i niebezpieczny Louis? Czy poradzą sobie z miłością, której tak na prawdę nie powinno być? Strach, gniew i pożądanie.

  OdpowiedzUsuń
 18. [SPAM]
  magic-london-victoria-and-sofie.blogspot.com
  Wakacje... Dwie różne historie. Prawdziwa miłość od wielu lat i przypadkowy romans. Jednak czy poznany przez Sophie chłopak może uzależnić ją od siebie?
  Czy przyjaźń przerodzi się w coś więcej? A co z Victorią, która jest w związku już parę lat? Znajdzie szczęście? Miłość przetrwa? Jak potoczą się losy bohaterów? Czy przyjaźń może zepsuć zazrość, a oparcie znaleźć w swoich wrogach?
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń

 19. Pseplasam za spam ♥
  http://livenothingisspeciallysuitable.blogspot.com/p/bohaterowie.html
  ( W skrócie .Harry pogrąża się . Czy uderzenie dziewczyny to nie przesada ? Czy gdy pozna na drodze adwokata i jego córkę , która żyje pełnią życia zmięknie ? Zayn /Harry )

  OdpowiedzUsuń
 20. Czy byłbyś w stanie zrobić wszystko, aby spełnić swoje marzenia? Poświęcić się, aby w końcu móc wziąć życie we własne ręce? Jej głównym celem okazała się przyszłość, jaką pragnęła wieść. Jego mieć święty spokój i alibi na każdy wybryk. Spotkali się zupełnie nieprzypadkowo. Każdy ruch, który wykonywali był starannie zaplanowany, a oni nie mieli nic do gadania. Stali się marionetkami w rękach innych ludzi. Zgodzili się, bo wiedzieli, że nie mają innego wyjścia. Determinacja doprowadziła ich do punktu, z którego nie ma odwrotu. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy, a szczególnie oni sami. Młodzi i nierozważni będą zmuszeni ponieść konsekwencje swoich czynów. Gdzie zabierze ich muzyka i taniec?
  Serdecznie zapraszam na mojego drugiego bloga, na którym właśnie pojawił się prolog, byłabym przeszczęśliwa, gdybyś na niego wpadła. :)
  whopper-ff.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Zayn budzi się pośrodku pustego pokoju i nie ma pojęcia jak się tam znalazł. Ktoś sprawił, że nie pamiętał najbliższej przeszłości. Jak on się tam znalazł i kto za tym wszystkim stoi? Dawne fakty i wydarzenia z przeszłości niosą za sobą ciąg sensacyjnych wydarzeń...

  Pozdrawiam i zapraszam, na opowiadanie kryminalne O Zaynie Maliku, coś innego, coś nowego. Odskocznia od wszystkich romansów. Byłoby mi miło, gdybyś zajrzała i zostawiła swoją opinię ;)
  http://criminal-story-zayn-malik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 22. Miłość? Jasne, już wolę skoczyć z mostu.
  Szczęście? Istnieje, chwilowe po alkoholu.
  Idealny chłopak? Ten gatunek wyginął już dawno.

  sexy-machine-in-hollywood-dream.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. Witaj,
  Zapraszam na nowo utworzone opowiadanie!
  Zastanawiałaś się kiedyś, jak potoczyłoby się Twoje życie, gdybyś chciała je radykalnie zmienić? Czy wszystko potoczyłoby się po twojej myśli? Dwudziestoletnia Helena przekonuje się, że niektóre marzenia mogą obrócić przeciwko tobie i dać z liścia w twarz. Jednak jaki udział mają w tym członkowie One Direction?
  Przekonaj się czytając Falling Inside The Black!

  OdpowiedzUsuń
 24. 26 lat temu, do trzeciej klasy liceum chodziła uczennica o imieniu Kate. Miała świetne wyniki w nauce, osiągnięcia w sporcie oraz czarującą osobowość, która zagwarantowała dziewczynie sporą popularność. Kiedy nagle zmarła, jej koledzy postanowili do końca szkoły zachowywać się tak, jakby ich przyjaciółka wciąż była wśród nich. Później, w wiosnę roku 1998, do wspomnianej klasy przenosi się Harry Styles. Od razu staje się podejrzliwy wobec tajemniczej i przerażającej atmosfery panującej w szkole. Co więcej ciągle widuje piękną, lecz, wydawałoby się, zamkniętą w sobie dziewczynę, Katherine, noszącą przepaskę na oku i w samotności, na uboczu, rysującą swoje obrazy...

  Zapraszam serdecznie na : She-is-scary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 25. Ellie Stewart to zwykła dziewiętnastolatka. Najważniejsze dla niej to zdobyć dobra prace w przyszłości i wieść spokojne życie. Jednak co się stanie kiedy na jej drodze stanie Harry- chłopak którego nic nie obchodzi i żyje chwilą? http://mysterious-harry-styles-fan-fiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 26. http://unmasked-fanfiction.blogspot.com/
  Życie Erin w ciągu jednej chwili diametralnie się zmieniło, a to wszystko za sprawą jego. Nieobliczalnego i niebezpiecznego mordercy. Co się stanie gdy Erin nakryje go na morderstwie jej własnych rodziców? Czy zdoła uciec i obronić się przed prześladowcą który pragnie jej śmierci i za wszelką cenę chce ją zniszczyć?

  OdpowiedzUsuń
 27. Percy Jackson jest zwykłym szesnastoletnim chłopakiem. Do czasu... Jego przyjaciółka (a może coś więcej...?) Annabeth skrywa przed nim pewną tajemnicę. Mężczyzna, ukazujący się Percy'emu we śnie twierdzi, że jest jego ojcem. Annabeth wyjawia chłopakowi niezwykłą prawdę: jest herosem, pół bogiem, pół człowiekiem. Jak poradzi sobie Percy w nowym życiu? Co się stanie, gdy Annabeth zostanie uprowadzona do podziemia? Kogo Percy spotka na swojej drodze i jak to wpłynie na poszukiwanie jego ukochanej?
  percyiannabeth.blogspot.com

  Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  before-and-after-by-merr.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam! :)
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 28. Ona, normalna, przeciętna dziewczyna, pochodząca z bogatego domu. Jednak pieniądze nie robą na niej wrażenia i potrzebuje własnego życia, samodzielności, odrobiny szaleństwa i miłości. Za to on, znany na całym świecie chłopak. Zmęczony ciągłymi nieprawdziwymi plotkami. Mający dość samotności i dlatego potrzebuje odskoczni jaką da mu druga osoba, potrzebuje miłości i zrozumienia.

  Dwie osoby pragnące tego samego, czy się spotkają? Czy los skrzyżuje im drogi? Więcej można się dowiedzieć z opowiadania: http://back-for-youonedirection.blogspot.com/
  SERDECZNIE ZAPRASZAM :)

  OdpowiedzUsuń
 29. Pseplasam za spam ♥
  http://zapsuta-dusza.blogspot.com/
  Historia anorektyczki/ bulimiczki, która po gwałcie zostaje porwana przez króla wyścigów i pewnego siebie chłopaka .
  - głównym bohaterem Louis

  OdpowiedzUsuń
 30. Wyścigi nie odbywają się tylko w filmach.

  Poznaj Alison - nastolatkę z idealnym życie. Perfekcyjna uczennica, wspaniali rodzice, dziewczyna z dobrego domu. Idealnie, prawda?
  Poznaj Harry'ego - jego całe życie to szybkość. Szybkie auto, dziewczyna na jedną noc przy boku. Jego motto to "żyj chwilą".
  Ale co się stanie, kiedy się spotkają?
  Zapraszam!
  http://runaway-harrystylesfantiction.blogspot.com/

  + zwiastun
  http://www.youtube.com/watch?v=twtsacimKtQ

  OdpowiedzUsuń
 31. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel

  OdpowiedzUsuń
 32. On - tajemniczy, niebezbieczny, trudny do zinterpretowania.
  Ona - tajemnicza, niebezpieczna, chwilami zbyt pewna siebie.

  Co się stanie, gdy wkrótce spotkają się dwie osoby o takim samym charakterze? Lily Collins to osiemnastoletnia dziewczyna, z ogromną kartoteką. Alkohol, udziały w nielegalnych wyścigach, wdawanie się w bójki - nie można zaliczyć do pozytywnych rzeczy. Nie ma dużo czasu na pokazanie kto jest lepszy, kto wygra?

  „Lubię niebezpieczeństwo, wiesz czemu? Bo ono pokazuje jaka jestem naprawdę.”

  Zapraszam serdecznie, liczę na szczere komentarze: http://half-of-secrets.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. Wystarcza jedna sekunda, aby ich życie zmieniło się o 360 stopni.

  Mimo, że pochodzą z dwóch różnych światów to i tak się spotykają.

  Jedyne co ich łączy to to, że zostają uprowadzeni.

  Nienawidzą się, ale wiedzą, że muszą współpracować aby przetrwać...

  ...A koszmar dopiero się zaczyna.

  Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=NaCnL6-fvgk

  http://i-am-taken.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. [Naprawdę przepraszam za SPAM ale każdy kiedyś zaczynał prawda?]

  Caroline to samotna dziewczyna, któa jest przyrodnią siostra Niall'a. Harry to chłopak z najsłynniejszego boysbandu na świecie. "Nigdy nie zostawiajcie ich samych w jenym pokoju, bo mogą tego nie przeżyć." Jednak niektóre wydarzenia zmieniają ludzi i uświadamiają niektóre rzeczy. Poznaj ich historię. Historię pełną uczuć. Nieświadomych uczuć...
  Zapraszam - feeling-between-us-1d.blogspot.com
  zwiastun - http://www.youtube.com/watch?v=8Km4_hdnC8Y

  OdpowiedzUsuń
 35. Zawsze udawało jej się przezwyciężyć swoje słabości, ale zazwyczaj ponosiła klęski w sprawach ważnych. Roztaczała wokół aurę kobiety niezależnej, choć rozpaczliwie potrzebowała kogoś obok siebie. Była w różnych miejscach, ale noce zazwyczaj spędzała samotnie na rozmyślaniu. Traciła większość swojej energii, usiłując być zawsze na miarę takiego obrazu siebie, jaki sama stworzyła. Z tego właśnie powodu nie miała już dość siły, by być sobą - dziewczyną, która tak jak wszyscy ludzie na świecie, potrzebowała do szczęścia miłości. Jednak bała się bliskości ludzi, ponieważ oni reagowali w sposób nieprzewidywalny, chowali się za murami obronnymi i jak ona okazywali obojętność wobec wszystkiego. Co się stanie, gdy pojawi się ktoś bardziej otwarty na życie? Czy na twarzy dziewczyny znów pojawi się prawdziwy uśmiech? Czy wreszcie zazna co to prawdziwa miłość?

  Serdecznie zapraszam na
  http://our-destiny-is-not-written-for-us.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. "Dziś zaczynam swoją przygodę z Tobą, pamiętniku. Wiem, że jestem trochę na Ciebie za stara, ale nie mam nikogo komu mogłabym powiedzieć swoje sekrety. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Dokładnie za miesiąc kończy się szkoła. Mam wrażenie, że to nie będą zwykłe wakacje. Możliwe, że stanie się coś wyjątkowego czego się nie spodziewam. Na pewno coś się stanie..."

  Meredtith jest zwykłą nastolatką z przeżyciami.
  Odkąd zaczęła pisać pamiętnik, wszystko zaczęło nabierać tempa.
  Coś w niej pękło. Zauważyła, że coś się w niej zmieniło, ale nie wiedziała co.
  Kogo pozna? Z kim się zaprzyjaźni? Co się zmieni?

  Zapraszam do czytania!
  »http://padnij-i-powstan.blogspot.com/«

  Z góry dziękuję! :3

  OdpowiedzUsuń
 37. Victoria bezczelna, opryskliwa nie znająca granic.
  Harry chłopak jej siostry.
  Nienawiść prowadzi do miłości?
  Czy to się sprawdzi w ich przypadku?
  Czy zaczną kochać? Czy jeszcze bardziej nienawidzić?
  Ile będą musieli stracić aby się dowiedzieć?
  http://somewhere-harry-ff.blogspot.com/
  Zapraszam! :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Historia siedemnastoletniej Demi Lovato mogła by posłużyć za scenariusz hollywodzkiego filmu. Nie była by to jednak lekka komedia obyczajowa, a oparty na faktach dramat, który miejscami przypomina historię rodem z horroru. Cierpiąca na liczne zaburzenia psychiczne, uzależnienia i patologiczną relację z biologicznym ojciem, Demi udaje się wyjść na prostą. Po przebytym leczeniu, wracając do domu poznaje gwiazdę zespołu One Direction - Nialla Horana. To spotkanie na zawsze odmieni życie obojga z nich. Obdarzony wielkim sercem i chęcią zbawienia świata Niall będzie starał się pomóc nowo poznanej dziewczynie.

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 39. Valerie Styles została zabrana od wszystkich których kochała. Przez trzy lata była więziona w piwnicy, dręczona przez swojego porywacza. Obiecała sobie że nie pozwoli mu się złamać. Ale ona nie może pomóc, rozpadnie się. Kiedy znajduje się, zamieszkuje z Harrym i resztą One Direction, ale ona jeszcze jest załamana. Jeden z chłopców nie pozwoli na jej upadek. Determinuje się żeby jej pomóc za wszelką cenę. Czy jeden chłopak w paski będzie w stanie pomóc jej się naprawić?

  Zapraszam - http://never-broken-louis-tomlinson.blogspot.com/

  Pozdrawiam,
  Carter ♥

  OdpowiedzUsuń
 40. Historia młodej, zagubionej dziewczyn, żyjącej w jej własnym świecie. Każdego dnia jet zmuszona do życia na tym okrutnym świecie. Czy chłopak, który z wygląda na typowego podrywacza, może okazać się jej wybawieniem? Czy pomorze je znów stać się osobą, którą zawsze chciała być? Czy chłopak odnajdzie się w nowej roli?

  http://just-be-harry-styles.blogspot.com/
  ZAPRASZAM! :)

  OdpowiedzUsuń